Лампочка в руці
Техніка та технології, Цікаві факти

Найдивовижніші винаходи, про існування яких ви не підозрювали

0

Іноді, здається, що все, до чого міг дійти людський розум, вже існує, але наука і технічний прогрес не стоять на місці, і кожен день з’являються нові винаходи, які часом дивують і просто шокують.

Про деякі найостанніших і дивовижних винаходи ви можете дізнатися з тексту нижче, деякі з них повністю готові до використання, інші потребують доопрацювання, але, тим не менше, ці винаходи – реальність нашого часу.

 • Самонадувні шини: напевно, кожного водія в дорозі підстерігала невдача у вигляді здутих коліс, адже така неприємність може стати причиною аварії! Для виключення цієї ситуації компанія Коду Девелопмент в Чехії придумала шини, які автоматично накачує насос, також у них встановлений датчик безпечного рівня тиску. Якщо розробка отримає свій розвиток, то проблема здутих шин буде вирішена.
 • Нанопили – найменша в світі пила, схожа скоріше на мікроскопічну нитку з нанотрубок з алмазним напиленням. Точність різання при використанні міні-пили вражає, тільки от сам процес виготовлення інструменту поки дуже дорогий.
 • Губна помада «Прочитай по губах» змінює колір на губах власниці залежно від рівня гормонів і дає зрозуміти настрій жінки, до речі, кажучи, якщо помада стане темно-червоною, то це знак чоловікам – жінка знемагає від сексуального бажання.
 • Зараз нікого не здивуєш об’ємною картинкою в кінотеатрі, але вчені не збираються зупинятися, працюючи над новим винаходом – технологією Smell-O-Vision, яка дасть можливість не тільки побачити, але й відчути запах з екранів. Поки дане нововведення знаходиться на стадії розробки, але вже відомо, що в основу ляже принцип ароматичних чорнила, який вже зараз придумали японські вчений для струменевих принтерів, в яких застосовується технологія розбризкування чорнила з запахом. Ну, що ж, а нам залишається тільки дочекатися прем’єри, в якій буде використання ця супер-реалістична задумка.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Першопричини закоханості: душа або гормон любові?

  Зовнішність, особливий запах, поведінка реагує на виникнення взаємного тяжіння між чоловіком і жінкою. Вони стають уважнішими один до одного, виникає романтичне почуття закоханості. В нашому організмі відбувається хімічна реакція, в якій задіяно багато гормони, спрямовані на активізацію тієї сфери, яка призводить до появи відчуття легкої зацікавленості, тільки статевого потягу або сильного і всепоглинаючого почуття кохання….

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама