Коти з зірками та місяцем на шерсті
Люди та суспільство, Цікаві факти

Найдивніші хобі людства

0

Захоплення сучасної людини – невід’ємна частина дозвілля. Хоббі допомагають жити яскравим і цікавим життям, не дають нудьгувати або лінуватися, але часом дивують своїм дивацтвом і навіть переходять кордони загальноприйнятих стандартів.

Саме про найдивніші хобі людства піде мова нижче:

 • Самим різноманітним з дивних різновидів хобі можна назвати колекціонування… і що тільки люди не збирають – роками, десятиліттями, віддаючи величезні суми грошей або ж просто дивуючи інших своєю фантазією, наприклад, один датчанин збирає колекцію пігулок різних кольорів, але це не просто таблетки, а екстазі! А ось якийсь Грехем Баркер колекціонує пух з пупка! Так-так, це не жарт, більше того за цю дивну пристрасть він потрапив до книги рекордів Гіннеса.
 • Любите тварин? Особливо вам симпатичні собаки? Тоді нове хобі, яке здобуло особливу популярність у китайців, можливо, і вас не залишить рівнодушними. Господарі взялися розфарбовувати власних собак, а крім цього ще підстригати так, щоб собаки здавалися іншими тваринами, так що собака-панда або собака-тигр – це зовсім не мутанти.
 • Потойбічне життя багатьох інтригує, а питання життя після смерті хвилює велику кількість людей, напевно, у зв’язку з цим останнім часом стали популярні хобі, пов’язані з імітацією смерті. Ось, наприклад, дивний мандрівник, який об’їздив багато куточків планети, і виклав в мережі величезна кількість своїх фото. Думаєте банально? А ні, цей дивний турист фотографується в лежачому стані в різних частинах світу, зображуючи труп. Подібне цьму хобі – демонстрація різних видів самогубства і подальше зняття фото в цих досить правдоподібних позах – яскравий тому приклад – герой інтернету Чак Ламб, і у нього вже є послідовники.
 • Благодійність – ніколи не виходить з моди, любитель просто так роздавати гроші Ріда Сандрідж навіть веде свій блог, де кожен день описує, кому з стражденних і яку суму він віддав сьогодні. Таке захоплення приносить користь не тільки йому самому, але і тим, кому він допоміг.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Як куріння впливає на мозок людини

  Міжнародна команда вчених провела велике дослідження, результати якого показали, що паління на протязі тривалого періоду часу може призвести до витончення кори головного мозку – зовнішнього шару мозку, який є дуже важливим для виконання таких когнітивних функцій, як пам’ять, мова і сприйняття. Також результати дослідження свідчать про те, що в разі повної відмови від паління принаймні…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама