Медицина

Названий горіх, який продовжує життя

0

Горіхи – відмінний спосіб зарядити мозок, щоб зберегти бадьорість і працездатність на протязі всього дня. Вчені розповіли про користь мигдалю для організму в цілому і про те, чому жменьку цих горіхів необхідно включити в свій щоденний раціон.

Фахівці стверджують, що мигдаль допомагає залишатися у формі і є одним з продуктів, що запобігають виникненню хвороб серця, знижуючи рівень холестерину в крові. А всього 42 грами цього супер-горіха в день знижує ймовірність ранньої смерті.

До таких висновків прийшли експерти з Університету штату Пенсільванія, проаналізувавши результати порівняння раціону 52 дорослих людей із зайвою вагою і підвищеним рівнем холестерину в крові. Тривалість дослідження становить 12 тижнів.

В ході експерименту, результати якого були опубліковані в журналі Американської асоціації кардіологів (The Journal of the American Heart Association), учасників розділили на дві групи. Обидві групи отримували однакову кількість калорій, які вони вживали у вигляді кексів і мигдалю. Незважаючи на однакову масу тіла піддослідних з обох груп, у людей “мигдальної” групи спостерігалося значне зменшення жирових відкладень в області живота, талії і ніг. Також було з’ясовано, що мигдаль здатний знижувати рівень холестерину в крові, зменшуючи ризик захворювань серця.

Більш ранні дослідження показали, що ці багаті білками горіхи допомагають знизити апетит. Крім цього в мигдалі міститься велика кількість мінералів, в тому числі магнію, який відіграє ключову роль у формуванні міцних кісток і регуляції рівня цукру в крові.

Також магній вкрай важливий для роботи органів, м’язів, нервів, контролю рівня глюкози в крові і регуляції кров’яного тиску.

Також в мигдалі багато вітаміну Е, який служить захистом від впливу ультрафіолетових променів і запобігає розвитку хвороби Альцгеймера.

Отже, їмо мигдаль несмажена, “не упакований” в різні солодкі сиропи і оболонки, не в поєднанні з бісквітами і тістечками. Тільки в цьому випадку Ви зможете отримати з горіхів максимум користі. Для перекусу досить з’їсти 10-20 штук.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Туфлі «Selfie Shoes»

  Туфлі «Selfie Shoes» дозволяють робити просунуті Селфі за допомогою ноги

  Для якісного Селфі довжини руки все-таки замало, а спеціальний штатив не завжди може виявитися при собі, та й всюди носити його буває незручно. Дизайнери з взуттєвої компанії Miz Mooz запропонували вирішити цю проблему за допомогою нових туфель Selfie Shoes, які дозволяють робити Селфі з відстані витягнутої ноги. Справа в тому, що в носи туфель вбудований…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама