Інше

Навчіться жити правильно: 13 корисних порад

0

Життя в гармонії з навколишнім світом — велике мистецтво. Ми будемо раді, якщо ці поради, дані різними людьми, допоможуть нашим читачам зберегти мир з близькими, налагодити стосунки з колегами по роботі або просто піднімуть настрій.

Коли хтось не на жарт розсердить вас своїми, здавалося б, нелогічними і марними діями, почніть розмову не з докорів, а з питання «Що сталося?» — ви ж ніколи не дізнаєтеся, в чому справа, якщо не спитаєте.

Якщо вам доводиться лягти в лікарню на тривалий термін, візьміть з собою велику упаковку цукерок. Через рідкісного захворювання мені частенько доводилося перебувати в лікарні за кілька днів до ряду. І кожен раз я брала з собою великий (кілограми на чотири) пакет цукерок (кожна в індивідуальній упаковці). Льодяники або шоколадні цукерки — не важливо. Я сама ласун і ношу одяг великого розміру.

Так от, в лікарні я роздавала ці цукерки всім підряд: медсестрам, лікарям, іншим пацієнтам, прибиральницям, доставщикам і тд. Мені навіть прийшло в голову, що це моя особлива місія – бути отакою – феєю, яка роздає солодощі. І дійсно – адже я робила щось хороше для людей, чий день, як правило, буквально напханий різними неприємними і складними ситуаціями (особливо це стосується лікарів).

Незабаром я помічала, що снодійне мені приносять швидше, аналізи призначаються у строк, а медсестри особливо уважні. На підносах з їжею завжди опинявся шматок масла побільше і додаткові смаколики. Прибиральниці ставали привітніше, сусіди по палаті менш дратівливими і більш дружелюбними, а випадкові хворі, які попалися мені (і моєї цукерці) на шляху, завжди щиро вдячні.

Вибачаючись, уникайте слова «але» або замінюйте його паузою – тоді ваші вибачення будуть звучати щире. Порівняйте: «Вибачте, але я намагаюся, як можу» або «Вибачте. Я намагаюся, як можу».

Якщо у вас в будинку розлучилися плодові мушки (або, попросту – дрозофіли), вимкніть світло в будинку, залишивши включеною тільки одну лампочку. Через дві хвилини мухи злетяться до неї. Потім вимкніть світло – мухи постараються підлетіти ближче до гаснущему волосині лампочки і обожгут крила.

Якщо не знаєте, що подарувати другу – скажіть йому, що приготували йому в подарунок щось приголомшливе і запропонуйте йому здогадатися – ось ви і дізналися, чого він дійсно хоче.

Не можете зосередитися на нудній роботі комп’ютерної? Увімкніть музику з відео-ігор: вона спеціально створювалася (або підбиралася) щоб утримувати вас у екрану.

Коли ви не в перший раз чую чиюсь історію, замість фрази «ти мені вже говорив» скажіть «так, я пам’ятаю» — так ви створите враження, що історія здалася вам цікавою і ви її запам’ятали. Фраза «ти мені вже говорив» повідомляє співрозмовнику, що вам з ним нудно.

Здійснюючи покупки онлайн, починайте оформляти замовлення та залишайте її незавершеною – магазин почне висилати вам купони на знижку, щоб підштовхнути вас до купівлі.

Особливо добре це працює з сайтами, які продають одяг. Це робиться так: заповнюючи анкету, вкажіть свою електронну адресу і уточніть, що ви не проти отримувати тонну рекламних листів від магазину, поставивши галочку у відповідній графі. На цьому зупиніться і йдіть займатися своїми справами.

Через пару днів сайт вишле вам декілька купонів на знижку. Зазвичай знижка не перевищує 10-15 відсотків – але це вже щось. Навряд чи такий трюк спрацює з сайтом Амазон, але з іншими інтернет-магазинами одягу варто спробувати.

Замінюйте слова паразити паузами – ваша мова стане грамотніше, і ви будете справляти враження більш інтелектуального людини. Не стійте з відсутнім виглядом, намагайтеся виглядати вдумливо. Однак пам’ятайте — десятихвилинна пауза буде виглядати дивно. Даний прийом чудово підходить для робочих контактів.

Замінюйте фразу «я думав», на фразу «наскільки я зрозумів». Коли ми чуємо фразу «я думав», створюється враження, що чоловік був переконаний у чомусь, що не має достатньої підстави.

Якщо ж ви скажете «наскільки я зрозумів», у співрозмовника складеться думка, що ви просто чогось недозрозуміли, і він буде набагато лояльніше з вами (цей же принцип працює в держ. установах – якщо держ. службовець бачить, що людина його не розуміє, він найімовірніше вибачиться і пояснить ще раз).

Ця рада буде корисний і в ділових контактах: якщо ваш начальник при розмові з вами почує «я думав» — за цією фразою буде догану або зауваження. У свою чергу, фраза «наскільки я зрозумів» має на увазі якесь непорозуміння чи похибки в інструкціях.

Якщо ви хочете розташувати до себе людину, попросіть його ради. Не важливо, про що саме – сам факт того, що ви запитали його думку щодо якогось питання, продемонструє вашу повагу і довіру до нього.

Як тільки у вас з’явиться дитина, заведіть йому електронну пошту і пишіть туди листи про все, про що вважаєте за потрібне. Я так зробила, коли у мене з’явилася друга дочка. Я писала їй так, як ніби вона вже доросла. Це були просто історії про її дитинство, які напевно будуть цікаві дочки, коли вона виросте (наприклад, звідки у неї цей шрам на підборідді).

Якщо у вас є мета, не кажіть про неї оточуючих. Коли ви розповідаєте про свій задум оточуючим, ви відчуваєте таке ж почуття задоволення, як якщо б ви його вже здійснили. Так що тримайте ваші плани при собі і повідомте своїм друзям тільки тоді, коли ви вже досягли мети, щоб не збивати свою мотивацію.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Навчіться жити правильно: 13 корисних порад

  Життя в гармонії з навколишнім світом — велике мистецтво. Ми будемо раді, якщо ці поради, дані різними людьми, допоможуть нашим читачам зберегти мир з близькими, налагодити стосунки з колегами по роботі або просто піднімуть настрій. Коли хтось не на жарт розсердить вас своїми, здавалося б, нелогічними і марними діями, почніть розмову не з докорів, а…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама