Інше

Мільйон з батьків на останній дзвінок

0

Зізнатися чесно, коли син притягнув кошторис на шкільний випускний на 12 тисяч рублів, навіть у такого старого моряка, як я, очі полізли на лоб. І це все при тому, що у вересні з школоты вже стрясли за 4000 тисячі на випускний альбом!По 4000 тисячі ублей з кожного!!! Прийшов тослстый, спітнілий ботан, за кілька годин отфоткал випускний клас і пообіцяв зробити все в найкращому вигляді.
Цікаво, скільки він реально заробив? В житті не повірю, що чувак поклав на кишеню 120 тисяч.

Тепер чекаємо альбоми з обкладинкою з крокодилової шкіри, з золотим тисненням і камінням Сваровські.
Але давайте не будемо морочитися на фотографі, що зроблено, те зроблено, минулого не повернеш. Якщо вже записуватися до професійного “терпилою” давайте подивимося, що обіцяє нам шкільний лохотрон.

Ось, наприклад, такий необхідний захід, як КВЕСТ класу обійдеться всього в 38 тисяч дерев’яних. А відеограф Олег Валентинович візьме зовсім по-божому 78 000. На ці гроші у місті Будапешті можна зняти на добу порностудію, вмесет з блекджек і повіями, але де ми, а де мадяри.
Пісочний фільм за п’ять косарів опускаємо, куди без нього? Без пісочного фільму випускний втратить свій шарм. Залишаємо.
Ось, що мене розчулило: “можливо медальки вчителям веселі 30 шт” за 6000. Понурі вчителі повинні враз підбадьоритися і понестися галопом з веселим іржанням. Таку медальку на шару відірвати – це тобі не хухри-мухри.
Деякі сумніви викликала графа “продукти на природу – 45 тися рублів”. Що ж у підлітків зростаючий організм потребує хорошої підживленні. Теж залишимо. Сподіваємося, що на природі вони є пармезан, хамон і закушувати каперсами.

Перейдемо до другої сторінці списку. Фуршет гімназія – 240 тисяч. Діти 70 чоловік +вчителя 30 чол ( вчителі теж люблять пожерти) + директор 9 чол( хто цей загадковий “9 чол” я не знаю). Як значиться у розшифровці, у середньому на людину виходить за 2000 рублів на жор. Вода за 10 000 не в рахунок. Воду пити треба, раптом спрага замучить. Багато це чи мало?

В хорошому Калінінградському ресторані на ці гроші можна замовити:
кролик запечена в листковому тісті – 365 рублів
спагетті по-міланськи – 265 рублів
судак, запечений з картоплею і гибным соусом – 385 рублів
піца 4 сиру (середня) – 420 рублів
капучіно – 105 рублів
мінеральна вода 750 мл – 230 рублів
тірамісу – 235 рублів
Загальна: 2005 рублів

Але мабуть для школи ресторанна їжа – це відстій, то справа кейтиринг, логістика і холодні закуски.

На весь шкільний бенкет з людини всього за 11 500 рублів. А батьки? Ну, не розгортайте губу, батьки несуть на фуршет ще за дві тисячі з носа. А що, хочете, щоб цей день запам’ятався вам назавжди йдіть в банк, беріть кредит або продавайте нирку. У вас все одно їх дві.
Як щодо спиртного?
З однією ниркою навряд чи вам знадобиться спиртне, але якщо дуже захочете можете принести з собою, заодно і вчителів почастуєте.

А тепер давайте займемося арифметикою. 11 500 з учня + 4000 на фотографії+ 2000 з батьків = 17 500 рублів.
Якщо помножити отриману суму на сімдесят учнів вийде навіть більше мільйона. Такого хлебосольному випускного позаздрить навіть весілля в багатому узбецькому кишлаку.
Ось тепер я по-справжньому зрозумів, що Росія встала з колін.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама