Медицина

Медичні загадки, досі не підвладні науці

0

Безумовно, сучасна медицина розвивається семимильними кроками, проте вичерпне роз’яснення сьогодні вона може дати далеко не всім процесам, що відбуваються в людському організмі. Медичні світила стикаються з рідкісними явищами, які знаходяться за межею розуміння. Діячам науки доводиться сприймати такі явища і процеси лише як даність і інтенсивно працювати в напрямку вирішення цих загадок. Еstet-portal.com пропонує неймовірну добірку непояснених медичних загадок.

Жінка, яка чує процеси, що відбуваються в її тілі

Як-то місіс Д. Редферн, що проживає на заході Англії, граючи в тетріс, почула дивні звуки. Вони були схожі на писк, і джерело їх походження був не зрозумілий. Трохи пізніше жінка зрозуміла, що звук чути щоразу, як рухаються її очні яблука. Через деякий час вона зрозуміла, що здатна чути звук поточної власним венах крові. Сидячи за столом під час їжі, вона могла не чути розмов з-за звуків знову-таки власного жування: настільки вони були для неї громки. З часом це рідкісне захворювання (його визначили як переважаючий синдром розкриття каналу) стало серйозно непокоїти англійку: її очі фактично тряслися, наприклад, від телефонного дзвінка. Таким чином, слух жінки знайшов неймовірну чутливість через рідкісної патології, що сталася в кістках внутрішнього вуха.

Хлопчик, який вже більше 2-х років нічого не їсть

2 роки тому в звичайний ранок 12-річний підліток Л. Джонс з тієї ж Англії втратив апетит. Все почалося з того, що його турбував безперервний кашель. У лікарні у Лендона була виявлена інфекція в легенях, яку незабаром вдалося викорінити. Однак, апетит до хлопчикові все ж не повернувся. Природно, з-за небажання харчуватися і пити юний британець сильно схуд (він втратив близько 16-ти кг), перш ніж його родина знову забила тривогу. Але лікарі досі не можуть визначити причину блокування у хлопчика відчуття спраги і голоду. Батьки Лендона возили його на огляд до багатьом медичним світилам, які беруть у різних містах, але це не принесло ніяких результатів. З великою впевненістю доктора можуть сказати лише одне: на сьогоднішній день хлопчик – єдиний у світі людина з таким загадковим захворюванням.

Мешканки Ємену, які плачуть камінням

На початку 2015 р. 8-річна дочка одного з єменських жителів розплакалася невеликими камінням. Ця дівчинка з багатодітної сім’ї (всього у батьків 12 дітей), але Саадия – так звуть незвичайного дитини – єдина з нащадків, хто володіє таким незвичайним феноменом. У той же час лікарі не здатні поставити дівчинці який-небудь діагноз, причому і нічого патологічного або неординарного в її органах зору виявити не можуть.

У цьому ж регіоні проживає дівчина з такою ж проблемою. Себура аль-Феджиа (їй 15 років) теж плакала камінням, але, крім цього, вона ще й падала в непритомність. Вона могла перебувати в нестямі по кілька годин, і ця небезпечна неприємність трапилася з нею практично кожен день. Однак дівчину лікарі начебто вилікували, а з маленької Саадией все інакше: їй досі нічим не можуть допомогти. Односельці підозрює, що дівчинка одержима і цураються її.

Дівчина, яка не здатна відчувати біль

Будучи зовсім маленькою, американка ГаббиДжинграс то і справа тикала собі в очі пальцями, що, зрештою, призвело до необхідності видалення одного з органів зору. Але, крім цього, маля постійно кусав свої пальці, калічачи їх. Такий травматизм (а його ще й не завжди і не відразу можна виявити) відбувався так і продовжує відбуватися в тій чи іншій формі, оскільки Габбі абсолютно нечутлива до болю. Лікарі визначили, що це генетичне відхилення, але вилікувати дівчинку неможливо. Зараз Габбі 14 років, вона живе нормальним (якщо не брати до уваги її захворювання) життям, проте, не може відчувати біль.

Звичайно, це далеко не всі випадки, відомі на сьогодні являють собою медичні загадки, наслідки яких усунути неможливо. Ми представили лише найбільш, на наш погляд, примітні з них.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Чому корисно плакати: хімічний склад сліз

  Іноді, здається, що сльози течуть самі собою, без відома нашої свідомості. А потім приходить спокій і полегшення, відразу стає ясно, що далі робити. Корисність плачу полягає у кількох аспектах: психологічний і фізіологічний аспект. Хоча плач не робить нас красивіше, під час плаксивої настрою в людини задіюється 43 м’язи на обличчі, а при сміху – тільки…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама