Маунтинбайк
Екстрим, Спорт

Маунтинбайк

0

На такому велосипеді не поїдеш на «Тур де Франс» або по трасі на дачу. Маунтінбайк вимагає серйозних перешкод, пересічної місцевості і стежок з великою кількістю бруду і крутих поворотів. Гірський велосипед не потерпить на собі м’якотілого їздця, тут потрібен твердий характер і своя частка безумства в голові. Саме ця шаленість, як правило, прикривається шоломом, руки, одягнені в рукавички, міцно чіпляються за кермо, а ноги судорожно намацують численні шипи на педалях.

Раму маунтинбайку відрізняє особлива більш міцна конструкція і характерна форма у вигляді трапеції. Передня і задня підвіски забезпечені амортизаторами, а кліренс для більшої прохідності збільшений. Шини вселяють трепет товщиною і грубиною протектора. Зближує «гірського коня» з автомобілями наявність перемикача швидкостей і дискові гальма, хоча бувають і звичайні ободні. При переміщенні велосипеда на собі можна заощадити на тренажерному залі – рама з усіма наворотами важить близько двадцяти кілограм. Заощаджені гроші знадобляться – маунтінбайк все ж недешеве задоволення. Ціни на велосипеди починаються від 300 євро, а закінчуються в районі 15 000. За професійними спортсменами практично завжди стоїть ціла команда спонсорів або фінансово благополучних структур.

Крім умінь і якостей самого спортсмена успіх в маунтинбайці вимагає наявності якісного «коня» з усіма атрибутами. Байки відрізняються різницею матеріалів і технологією виробництва. Впливає і дисципліна, в якій виступає їздець. У маунтинбайці є набір самих різних видів змагань: дьорт (трюкові стрибки з трамплінів), фрірайд (вільний заїзд), даунхіл (швидкісний спуск), паралельний слалом, крос-кантрі (їзда по пересічній місцевості) та багато іншого. Для крос-кантрі байк повинен мати знижену вагу, а в даунхілі на перше місце виходить міцність. У нашій країні для занять маунтінбайком досить безстрашності, тугого гаманця і паркової зони поблизу для практики.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • TurboKids Star

  Новий дитячий планшет TurboKids Star з’явився у продажу

  Не так давно відбулося оновлення серії планшетів Turbo для дітей – вийшов у світ новий планшет TurboKids Star. TurboKids Star має дисплей 7 дюймів, вироблений за технологією IPS. Дисплей абсолютно безпечний для дитячих очей, але все одно не варто надовго залишати свою дитину наодинці з TurboKids Star надовго.

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама