Інше

Магніт для неприємностей

0

Чому одним все дається легко, а інший буквально притягує неприємності? Може, у всіх наших бідах винні ми самі.Якщо на вас звалилося велике лихо або трапилася неприємність, не поспішайте шукати винного або проклинати життя за несправедливість.
У відповіді за все

У всіх наших бід винні ми самі. Звучить парадоксально, але тим не менше всі негативні ситуації людина створює сама за допомогою своєї підсвідомості. Навіщо? Відповідь на це питання може бути очевидним або прихованим. Простий приклад. Людина ні з того ні з сього застудився і звалився з високою температурою. Чому? Можливо, йому просто не хотілося йти на роботу, де його чекав конфлікт з начальством або безліч неприємних справ. Організму потрібна перепочинок, і він тут же дав сигнал підсвідомості: зробити все можливе, щоб залишитися вдома. А підсвідомість, у свою чергу, запустило процеси в організмі, які і призвели до захворювання.

Але причини неприємностей можуть бути і не настільки очевидні. «Як-то раз до лікаря на прийом прийшла жінка зі скаргами на те, що її дитина постійно хворіє. Разом з нею вони намагалися визначити, що ж могло призвести до такої ситуації. З’ясувалося, що кілька років тому жінка розлучилася зі своїм чоловіком і мріяла побудувати нову сім’ю. При цьому на підсвідомому рівні їй здавалося, що головна перешкода на шляху до щастя – дитина. «Кому ти потрібна з причепом?» – казало їй підсвідомість. Саме ці негативні думки і приводили до постійних хвороб дитини. І лише після того, як жінці вдалося «домовитися» зі своїм підсвідомістю, її син перестав боліти. Змінилася і її доля – завдяки своїй дитині на дитячому майданчику вона познайомилася з чоловіком, за якого згодом вийшла заміж», – розповідав доктор-психолог.

Але що ж робити, якщо з вами сталася неприємність? В першу чергу – взяти на себе відповідальність за те, що сталося. Але при цьому не варто ні в чому звинувачувати себе. Потрібно лише зрозуміти, що саме ви змогли створити таку ситуацію, значить, і виправити її у ваших силах!

Закон відбиття

У першу чергу потрібно розібратися, навіщо вам потрібна ця неприємність, які ваші думки відобразилися на навколишній світ і призвели до того, що на вас обрушилася біда.

Пам’ятайте про те, що в природі діє так званий закон відбивання і подібності, коли зовнішня ситуація відображає внутрішню, а подібне притягує подібне. Наприклад, у матері конфлікт з сином. Він постійно зривається, грубить. Чому? Та тому, що жінка підсвідомо вважає його невдахою з-за того, що коли-то він не виправдав її надій і сподівань. І хоча вона ніколи не говорила про це вголос і не давала синові зрозуміти, що в її очах він не здатний домогтися успіху, її думки відобразилися у вигляді хамської поведінки сина.

Щоб краще зрозуміти, які саме думки могли призвести до неприємностей, спробуйте вести щоденник, фіксуючи весь негатив, який приходить вам в голову, і відповідь не змусить себе чекати!

Мінус на плюс

Згадайте приказку: «Що не робиться – до кращого!»

Тому наступне питання, яке ви повинні задати собі, звучить так: «Навіщо мені потрібна ця ситуація? Які висновки я можу зробити з неї?» Наприклад, вас звільнили з роботи. Подумайте, можливо, вам був потрібен цей стимул для того, щоб нарешті зайнятися справою, яка дійсно вам по душі. Можливо, раніше, ви просто боялися змінити своє життя, побоювалися, що нове заняття не принесе доходу, або просто вважали за краще плисти за течією, не роблячи різких рухів.

А вже зрозумівши, для чого вам потрібна та чи інша ситуація, можна зробити наступний крок – змінити свою поведінку. Як саме – вирішувати вам. Наприклад, ви посварилися з чоловіком, значить, потрібно міняти свою поведінку в сім’ї. Або ви виграли гроші в лотерею – значить, зміни необхідні у сфері фінансів. Постарайтеся вести себе інакше, сходіть в магазин новорічних костюмів і придбайте собі що то празничное, при цьому особливо ретельно слідкуйте за тим, щоб ваші думки були позитивні, інакше ви лише притягнете до себе нові неприємності.

Скажіть «спасибі»

Будь-яка неприємність – це підказка про те, що вам потрібно змінитися. Подякуйте навколишній світ або свого кривдника за цю підказку! Тільки будьте щирі. Навіть якщо до кінця не зрозуміли, навіщо вам знадобилася неприємна ситуація, просто повірте, що в майбутньому ви обов’язково зможете отримати з неї користь.

Ваша вдячність здатна вирішити саму проблему. Ви відпускаєте ситуацію, дозволяючи подій піти за іншим сценарієм, сприятливому для вас і оточуючих.А наостанок обов’язково подумайте, на яку сферу життя, на яке з ваших почуттів зазіхав кривдник. Можливо, саме цього йому й не вистачає в житті. Подаруйте йому радість, любов або допомогу, і цей подарунок неодмінно повернеться до вас!

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Як відновити чутливість до лептину: покрокова інструкція

  Лептин – гормон насичення – був виявлений не так давно. І, можливо, не всі знають, що перевищення його рівня в крові людини загрожує розвитком багатьох важких хвороб: інфарктів, судинних ускладнень та ін. На відкриття цього гормону покладалися чималі надії, але досі учений світ не зміг створити препарат, здатний змусити лептин допомагати людям, що страждають ожирінням….

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама