Сашко Білий
Політика

«КіберБеркут» опублікував листування Авакова про Музичка

0

З листування призначеного Верховною радою глави МВС України Арсена Авакова з його колишнім прес-секретарем Дмитром Бруком випливає, що саме Аваков спланував вбивство координатора “Правого сектора” Олескандра Музичко (Сашко Білого), заявив “КіберБеркут”.

“Ми,” КіберБеркут “, отримали доступ до листування нелегітимного міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і його колишнього прес-секретаря і ділового партнера Дмитра Брука. У листуванні недвозначно вказується, що вбивство Сашко Білого було сплановано Аваковим, а в якості “розплати” за його смерть так званий уряд видає Ярошу бійців “Беркута”, – повідомляється на сайті “КіберБеркута”.

Згідно з опублікованими матеріалами, Брук пише (орфографія і пунктуація збережені):

“Арсен Борисович, турбую по беркутам. Узнав, що Яр не погоджується, хоче 5-7 чоловік і обов’язково їх ротного закрити. Він не заспокоїться мабуть і буде нас за Білого ще довго доїти. Преса планується, а матеріали тільки на двох підготували, я знаю. Нехай прокурорські і на інших беркутів що небудь підготують або все перенести на день. Я турбую, бо пресу заздалегідь треба попередити”.

Аваков відповідає:

“Знаю з Наливайком що небудь придумаю повідомлю дату міняти вже не можна, але зі змі почекай поки брктов віддамо Яр”.

Також йдеться в повідомленні “КіберБеркута”:

“Крім того, з листування видно, як цинічно нелегітимна влада усуває неугодних їм журналістів, наприклад Костянтина Долгова, який був затриманий і вивезений до Києва 19 квітня”.

Як уже повідомляло ІА “Амітел”, оголошений в міжнародний розшук Олександр Музичко, проти якого в Росії порушили кримінальну справу про бандитизм і створенні ОЗУ, був убитий 25 березня в ході спецоперації українських правоохоронців на території Рівненської області.

Представники українського націоналістичного руху “Правий сектор” вже заявили про намір помститися виконуючому обов’язки глави МВС Арсену Авакову, зажадали його відставки і арешту всіх причетних до вбивства Музичко.

У середу МВС України оголосило результати службового розслідування щодо співробітників спецпідрозділу відомства, які брали участь в операції із затримання Музичко. У звіті наголошується, що зброя міліціонерами застосовувалося без будь-яких порушень.

Верховна рада України створила тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин загибелі радикала Олександра Музичко (Сашко Білого) під час спецоперації правоохоронних органів щодо його затримання.

Комісія для об’єктивності розслідування зажадала тимчасово усунути Арсена Авакова з посади і. о. глави МВС України.

Прокуратура України погодилася, що Музичко випадково застрелився сам.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Інтернет-ЗМІ розкрили таємницю відомого телесеріалу

  Блог Bustle опублікував замітку про справжню причину того, чому в серіалі “Друзі” столик біля дивана в “Центральній кав’ярні” завжди був вільний для головних героїв телешоу. Переглядаючи серіал, редактор сайту виявила в декількох епізодах стоїть на столі таблички “зарезервовано”. Через два дні новину передрукувало інтернет-видання Buzzfeed, за декілька годин зібрав на ній майже три мільйони переглядів….

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама