Інше

Куди зникла романтика?

0

А ви теж помітили, як спростилися міжстатеві стосунки після тридцяти-сорока років?
Куди поділася романтика? Хто скасував прогулянки під місяцем, з выдиранием казенних муніципальних піонів з міських клумб? Чому я вже сто років не чула під своїми вікнами надривних криків: “Свеееткаааааа! Прости мудакааааа! Я більше так не будуууу, я тебе люблюююю!”?
В юності-то, пам’ятаю, підеш, бувало, на дискотеку, з хлопчиком познайомишся, і закохаєшся з першого погляду. А він тобі так сумно: “А я взагалі не з вашого міста, я тут проїздом на два дні. А сам-то я взагалі з Норильська”. І ти така: Пфффф, Норильськ, хуйня якась. У сенсі, не Норильськ хуйня, а відстань у півтори тисячі кілометрів. Що таке півтори тисячі кілометрів для любові? Та взагалі копійки.
І давай мотатися до нього в гості на плацкартах і в собачих ящиках. А потім він до тебе, автостопом, з далекобійниками, з трьома пересадками в Махачкалі. Бо любов.
Потім ти його, звичайно, кинеш. ну, або він тебе, не суть. Але головне, що ніхто з вас навіть не задумається на тему: Ох, рік життя коту під хвіст! Кращі роки ж даремно витрачаються! Ну от навіщо мені ці федороконюховские подорожі з дальнобоями? В Норильську і своїх баб навалом. І цицьки у них навіть більше.
Ніякого жалю! Все було чудово. Є про що згадати.
А зараз як? Зараз є Інтернет. Скайп є, з відеозв’язком. В Норильськ мотатися вже не треба. Туди можна зателефонувати. Можна намутити романтична вечеря по обидві сторони монітора. Ти тут в Москві в сукні зі стразами накидається Просекко з карпаччо, а він там з іншого боку веб камери – горілочкою з килечкой. А потім, звичайно, трапляється віртуальний секс.
І все це прямо не виходячи з дому. Адже добре, ну. А набрид мужик – ти його з скайпу свого видалила, і все. І ніяких з’ясувань відносин. Головне, адреса свій не палити, і телефон не давати.
А ще дуже зручно службові романи крутити. Тут навіть віртуальні романтичні вечері не потрібні. Які вечері, якщо ви і так кожен день на роботі в одній їдальні гречку трескаете?
Сходив на новорічний корпоратив, поволік Ленку-бухгалтерку у відділ кадрів, розклав її там на ксероксі, і всіх ділов. Які вам ще китайські чайні церемонії потрібні? Знайомі ж років п’ять вже.
Бувають, звичайно, і винятки. Зустрічаєш жінку своєї мрії де-небудь в театрі Немировича-Данченко. Доглядаєш, квіти їй додому з кур’єром шлеш, на ресторани разоряешься.
А потім в ліжку починаються діалоги:
– Слухай, а в тебе нічого немає від спини? Чота продуло мене вчора, прям розігнутися не можу.
– А ти пояс з собачої шерсті не пробував? Відмінна річ. Я в минулому році на дачі бульбу копала, підняла три мішка, так і зірвала спину. Тільки собачою шерстю і врятувалася. Дати тобі?
– Та є в мене пояс. Чота гівно якесь. Финалгон краще діє.
– Та я тебе благаю! Финалгон твій херня! Капсикам брати не пробував?
І понеслась, прям кінопортал Ленінакан точка ком. Про секс вже ніхто і не згадує. А коли згадають – тут вже просто справа принципу включається. ну, ніби як, раз вже лежимо тут три години без трусів – треба б щось зобразити. Хоча, після розмов про своїх спинах, дупу, і хворих селезенках – вже не дуже-то й хочеться. Але треба, треба. Хоч десять хвилин треба покряхтеть, пристрасть зобразити. Щоб завтра, на питання подруг: “Ну чо, чо там вчора з Петриком? Було?” – томно відповісти: “О, даааааа… Не чоловік, а звір! Всю ніч. До ранку. Вісім разів!”
І подруги так заздрісно: “Блін, є ще любов-то на світі! І мужики хороші. Пощастило тобі, Катька”.
І ти їм так зверхньо: “Я знаю”.
І ось краще ти помреш, але ні за що не признаєшся в тому, що Петя вчора на другій хвилині заснув прямо в процесі, і напускав тобі слин у вухо.
Так і живемо.
Хочеться, звичайно, щоб як раніше, щоб в Норильськ до коханого, з однією зубною щіткою в кишені. Щоб міліція тобі в спину свистіла, коли ти з краденими півоніями по міському парку скачеш як кенгуру. Щоб…
А всі. Півжиття прожив. Тепер кожен день на рахунку. Часу на соплі і дурості вже немає.
А без дурниць – ну що за життя?

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • 24 години Ле-Мана

  24 години Ле-Мана

  24 години Ле-Мана – найстаріша, популярна і найпрестижніша на планеті автогонка на витривалість (фініш і старт поділяють рівно добу), а часто і на виживання (знаменита траса забрала життя 21 гонщика). Як би то не було, від бажаючих взяти в ній участь ось вже без малого 90 років немає відбою – існує думка, що якщо «Формула-1»…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама