Пиво
Їжа та напої, Музеї

Кращі пивоварні світу

0

Для любителів пива може бути дуже цікавим відвідати самі культові місця та пивоварні, де варять їх улюблений напій. Простежити весь процес, від початку і до кінця, а також відвідати сувенірні магазини і купити дуже багато цікавих речей на згадку про відвідини. Отже, давайте ж пройдемося з віртуальною екскурсією по найкращим пивоварням світу.

1. Пивоварня Heineken, Амстердам
Пивоварний завод Хайнекен, також відомий як Heineken Experience, є не тільки пивоварний, але і музеєм пива, що базується в оригінальному будинку пивоварного заводу. Тур по музею демонструє різні експонати, інтерактивні виставки та два бари. Хайнекен Експірієнс вважається однією з кращих пам’яток Амстердама. Тут вам розкажуть все про види і сорти пива, його походження та багато іншого.

2. Guinness в Дубліні
Guinness – найбільш визнаний ірландський бренд у світі. Не дивно, що пивоварний завод Guinness, також відомий, як Пивоварня Сент Джеймс Гейт, є однією з найпопулярніших визначних пам’яток в Дубліні. Пивоварний завод був заснований в 1759, і тур дозволяє здійснити екскурс в 250 річну історію легендарного Guinness.

3. Завод Stella Artois, Левен
Стеллу Артуа варили в Левене з 1926, але сам пивоварний завод на цьому місці існував протягом багатьох століть. Відвідування Левена має включати тур по пивоварному заводу!

4. Пивний Будинок Самуеля Адамса
Пивний Будинок Самуеля Адамса – знамените місце в Бостоні, США. Samuel Adams – набагато більш нове пиво, особливо в порівнянні з попередніми брендами. Заснована тільки в 1984, ця американська пивоварня швидко знайшла популярність. Походження пива – Бостон, Масачусець, де компанія все ще тримає невеликий пивоварний завод. Туристи масово відвідують це місце заради захоплюючих певних екскурсій.

5. Пивоварня Tiger в Сінгапурі
Відвідайте пивоварний завод, де варять найпопулярніше пиво Сінгапуру. У Пивоварного заводу Tiger є центр допомоги туристам і тур по 80-річній історії місцевого пивоваріння.

6. Завод Carlsberg, Копенгаген
Carlsberg був заснований в 1847 в Копенгагені, і його найстаріший пивоварний завод відкритий для турів. Під час екскурсії Ви можете дізнатися про історію Carlsberg, придбати як сувенір колекцію пляшок, насолоджуватися пивним садом і баром.

7. Weihenstephan, Німеччина
Пивоварня Weihenstephan розташована в Баварії, Німеччина. Пивоварний завод був заснований в місцевому абатстві в 768. Однак, ліцензія пивоварного заводу була випущена містом Фрайзінг тільки в 1040 році, що робить Weihenstephan найстарішою безперервно працюючою броварнею в світі! Завод відкритий для екскурсій, де Вам розкажуть про 1,000-річну історії пивоваріння.

8. Пивоварня Chimay, Бельгія
Відомий пивоварний завод Chimay розташований в старому Траппістському монастирі. Пивоварня була заснована в абатстві з 1862 року. Відвідувачі можуть не тільки взяти тур по самому заводу, але також відвідати сади і церква абатства, і звичайно – насолодитися місцевим пивом Chimay в сусідньому ресторані.

9. Бруклінська пивоварня, Нью-Йорк
Бруклінський Пивоварний завод був заснований в 1987 і нині варить більше 10 різних видів пива круглий рік, а також кілька типів сезонного пива. Пивоварний завод відкритий для екскурсій, дегустації пива, і навіть приватних турів. Це місце не таке відоме, як більшість представників списку, але екскурсія тут буде дуже цікавою.

10. Maison Leffe, Бельгія
Відоме бельгійське пиво Лефф спочатку варилося в Абатстві Нотр-Дамі де Лефф. Сьогодні Лефф вариться на пивоварному заводі Стелли Артуа в Левені, але Ви можете відвідати оригінальний пивоварний завод в Дінанту, названий Будинком Лефф, і дізнатися про вікову історію цього пива.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Зорбінг

  Зорбінг

  Практично в будь-якому виді спорту після довгої практики з’являється відчуття контролю над ситуацією. Проте бувають ситуації, коли адаптуватися до навколишніх умов практично неможливо – наприклад, коли тебе спускають по схилу гори в гігантській прозорій кулі. Зорб начебто спеціально був придуманий для того, щоб екстремальні відчуття завжди залишалися екстремальними.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама