Жовте авто
Авто, Транспорт

Краще бути жовтим

0

Машини жовтого і оранжевого кольорів на вторинному ринку коштують дорожче, ніж аналогічні моделі нейтрального забарвлення. До такого висновку прийшли дослідники, що проаналізували 20 млн угод із продажу старих авто. Тим часом більшість водіїв і раніше купують білі машини, так як продати їх потім вдається значно швидше.

Провівши масштабне дослідження, експерти виявили, що автомобілі, кузов яких забарвлений в жовтий або помаранчевий колір, втрачають з роками у вартості набагато менше, ніж популярні білі, чорні або сірі машини.

Так, автомобільний портал iSeeCars.com стверджує, що жовті автомобілі після п’яти років з моменту випуску дешевшають у середньому на 26,2% від первісної ціни. Трохи більші показники амортизації у автомобілів з помаранчевим кольором кузова – вони втрачають у вартості в середньому 27,2%.
Експерти назвали найпопулярніші автомобільні кольори в 2013 році і дали прогноз на майбутнє

Машини зеленого кольору, згідно з дослідженням, втрачають протягом п’яти років 31,4% від вартості, кольору чирок – 31,4%, червоного – 31,7%, а бежевого, коричневого і золотого – 33,3%. Сині машини дешевшають через п’ять років на 33,6%, білі – на 33,7%, срібні – на 34,0%, а сірі – на 34,2%. Автомобілі чорного кольору виявилися найгіршим вибором з такої точки зору. За 60 місяців їх ціна падає в середньому на 34,4%.

При цьому амортизація автомобілів основних популярних кольорів відбувається інтенсивніше. Машини популярних кольорів та їх відтінків, вважають дослідники, втрачають у ціні швидше у зв’язку з тим, що таких автомобілів на ринку в принципі набагато більше. Експерти виявили таку закономірність, проаналізувавши 20 млн старих автомобілів, проданих з 1981 по 2010 рік.

«У той час як популярні на ринку автомобілі чорного або срібного кольору кузова як і раніше залишаються більш затребуваними і легше і швидше продаються на вторинному ринку, наш аналіз показує, що вони не можуть зберігати ціну так, як це відбувається у випадку з жовтими та помаранчевими машинами, – коментує підсумки дослідження генеральний директор iSeeCars.com Фонг Лі. – Ця різниця пояснюється дефіцитом: жовті та оранжеві авто становлять тільки 1,1% від загальної кількості вироблених за досліджуваний період автомобілів. Якщо додати до них автомобілі зеленого кольору і чирок, то це буде 5% від загального числа».

Крім того, експерти виявили і залежність падіння вартості від комбінації кольору і типу кузова. Наприклад, рідкісні на ринку жовті позашляховики або кабріолети, пофарбовані в колір чирок, втратять у вартості менше, ніж такі ж авто, пофарбовані в більш консервативні кольори.

Варто відзначити, що білий колір є найпопулярнішим варіантом забарвлення кузова серед автомобілістів всіх країн. Багато автолюбителів свідомо набувають авто в білому кузові, оскільки розуміють, що продати таку машину через кілька років буде простіше. У середньому білі машини воліє 25% покупців у світі. Автомобілі чорного кольору набувають 18% автомобілістів. Такий ж популярністю користуються машини, пофарбовані у сріблястий.

Гендиректор «Підбір Авто» Денис Єременко погодився з результатами дослідження.

«На нашому ринку все влаштовано так само: машини яскравих кольорів коштують у середньому дорожче, ніж чорні, білі або сірі, – розповів« Газеті.ХRu» Єременко. – Але тільки в тому випадку, якщо це не автомобіль з таксі, які часто бувають якраз жовтого кольору».

«У помаранчевий або жовтий часто пофарбовані не масові моделі – заряджені хетчбеки, наприклад. За володіння рідкісною моделлю, та ще й у рідкісному кольорі, люди доплачують», – пояснює експерт.

«Для нових автомобілів білий колір у нас сьогодні вкрай популярний: більше 50% всіх машин зараз продаються і замовляється в цьому кольорі, – розповідає Єременко. – Якщо говорити про ринок уживаних машин, то тут покупці в меншій мірі орієнтуються на колір кузова – їм куди важливіше знайти автомобіль в хорошому технічному стані і необхідній їм комплектації».

«Найпростіше сьогодні продаються також автомобілі білого кольору. Проте варто відзначити, що, якщо раніше люди, купуючи новий автомобіль, вже замислювалися про те, наскільки легко його буде продавати і вибирали популярні кольори кузова, то сьогодні автолюбителі схильні купувати те, що більше подобається», – говорить експерт.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Дека гітари

  Цікаві факти про музику

  Я в музику ввійду як в океан… (Шарль Бодлер) Слово «музика» походить з давньої Греції. Музами називали дочок Зевса – богиню, що патронують витонченим мистецтвам і наукам.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама