Wedge Facebook
Звязок та мережі

Компанія Facebook розробила модульний мережевий комутатор

0

Компанії Facebook мало того, що вона з 2011 року бере участь у проекті Open Compute з розробки серверів нового типу. Вона звернула погляд і на інше обладнання в дата-центрі, яке теж можна оптимізувати. Зокрема, мережевий комутатор.

Вчора Facebook представила результат роботи: новий комутатор Wedge та програмне забезпечення під назвою FBOSS на базі Linux.

Як видно на ілюстрації, Wedge – це більше, ніж просто комутатор. У його комплектацію входить міні-сервер Group Hug власної розробки, інтегральна схема ASIC для комутації пакетів на швидкості 40 Гбіт/с, 16 портів 40Гбіт/с, подвійний блок живлення AC/DC, чотири вентилятори і простий корпус, оптимізований для ефективного відводу тепла.

Повна інформація про дизайн пристрою і вихідний код ПЗ передані альянсу Open Compute Foundation для виготовлення клонів.

Facebook вже тестує Wedge для комутації трафіку в своїх дата-центрах. Розробники пояснюють, що метою цього проекту стало бажання позбутися від мережевих адміністраторів і комутувати трафік так само просто і ефективно, як відбувається обслуговування звичайних серверів. Апаратне забезпечення має бути таким же зручним і налаштовувальним, як і програми, що працюють на ньому.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Як чоловік програв мене в танки

  Привіт, мене звати Катерина.Так вийшло, що я вийшла заміж за кращого друга, ми зустрічалися буквально місяць і відразу ж стали жити разом, а в ніч з 31 грудня він зробив мені пропозицію, і через півроку ми одружилися.Я до нестями любила цього чоловіка, здавалося, що ось він, той самий, єдиний і неповторний. Після весілля деякий час…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама