Elemental Cars RP-1
Авто, Транспорт

Компанія Elemental Cars розсекретила новий трековий болід RP-1

0

Деякий час тому британська компанія Elemental Cars заінтригувала всю автомобільну громадськість абсолютно новим трекових автомобілем RP-1, випустивши загадкові фотографії новинки. Сьогодні нова модель повністю розсекречена. Elemental RP-1 є першим автомобілем невеликої, але дуже амбітної компанії. Новинка призначена для пересування по гоночному треку. Причому Elemental RP-1 здатний їздити по дорогах загального користування.

Ще до офіційної презентації нового гоночного автомобіля було відомо, що над проектом працювала група фахівців, які довгі роки працювали в королеві автоспорту, Формулі-1. Публічний дебют трекового боліда відбудеться на щорічному фестивалі швидкості в Гудвуді. Унікальністю британської новинки є те, що за допомогою шестикутника і набору звичайних гайкових ключів кожен власник Elemental RP-1 може перетворити машину з міської, в гоночну.

Elemental Cars RP-1Новий спортивний автомобіль Elemental RP-1 має наступні габаритні розміри: 3740 мм в довжину і 1775 мм завширшки. Колісна база – 2525 мм. Офіційні представники британської компанії Elemental Cars стверджують, що нова модель RP-1 є найлегшим автомобілем у світі.

Elemental RP-1 буде пропонуватися з 1,0 – і 2,0-літровим силовим агрегатом сімейства EcoBoost і з двигуном від мотоцикла Honda Fireblade, який має об’єм в 999 куб. см. Незалежно від силової установки британська новинка оснащується 6-ступінчастою секвентальною коробкою перемикання передач, яка має підрульові “пелюстки”.

Elemental Cars RP-1Крім цього, трековий автомобіль Elemental RP-1 отримав сучасний монокок, зроблений з карбону і вуглецевого волокна, а також інноваційну задню частину, яку при необхідності можна підігнати під різну силову установку, підвіску т трансмісію. Новинка використовує незалежну підвіску з паралельними важелями, пружини фірми Eibach, амортизатори Nitron, модернізовані гальмівні механізми Caparo та оригінальні 17-дюймові колісні диски, на які встановлюються шини розмірністю 235/45.

Elemental Cars RP-1Передня панель Elemental RP-1 має спеціальний монітор, куди виводяться повтори відеозапису проходження певного кола. Дрібносерійне виробництво нового спорткара Elemental RP-1 має розпочатися в 2015 році. Як ми повідомляли раніше, британська трекова новинка коштує не менше 50 000 британських фунтів. Головними конкурентами спортивного боліда Elemental RP-1 є такі машини, як KTM X-Bow, Zenos E-10, Radical, VŪHL 05 і Ariel Atom.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Дія гормонів: все вирішено!

  Здавна вчені задавалися питанням, чому люди так несхожі між собою за кольором шкіри і волосся, очей, формою обличчя, будовою тіла, характером і кмітливістю, поведінкою і навіть снами. Яку дію гормонів на організм? Індивідуальність нам дарують гормони, які регулюють психічні та фізичні особливості в організмі. Таємниця зачаття і подальший розвиток плоду, яким маленький чоловічок зросте: худим…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама