Вбивця Мерилін Монро
Знаменитості

Колишній агент ЦРУ зізнався у вбивстві Мерилін Монро

0

Витік даних з регіональної преси в США може пояснити загадку смерті Мерилін Монро. Виявляється, в невеликому госпіталі штату Вірджинія один з пацієнтів на смертному одрі зізнався, що він – той самий кілер, який за завданням ЦРУ вбив зірку Голівуду і ще більше 30 артистів, політиків, журналістів та громадських лідерів.

Норман Ходжес сказав, що він стояв на чолі п’ятірки професіоналів, які підлаштовували все, щоб смерть людей, небезпечних для влади, виглядала як нещасний випадок. Ось що розповів Ходжес про підготовку вбивства Монро.

“У нас з’явилося свідчення того, що Мерилін Монро переспала не тільки з Кеннеді, але і з Фіделем Кастро. Мій начальник Джиммі Хейворт сказав, що вона повинна померти, і я повинен влаштувати, щоб все виглядало як суїцид або передозування. Мені раніше не доводилося вбивати жінок, але я підкорився наказу. Я зробив це для Америки! Адже Монро могла передавати комуністам стратегічно важливу інформацію, а ми не могли допустити цього “.

Норман Ходжес зараз перебуває в палаті для вмираючих в наручниках. ФБР сприйняли його визнання як дуже серйозне звинувачення проти секретної служби. Зараз йде розслідування. Скандал вже вийшов на загальносвітовий рівень. Хоча факти досі не перевірені. Втім, Ходжес називає одного зі своїх керівників, а це не остання людина в ЦРУ. Він помер від серцевого нападу в 2001 році. Колеги Ходжес зі спецпідрозділу теж померли.

Мерилін Монро була жорстоко вбита за наказом Роберта Кеннеді

У документальній книзі «Вбивство Мерилін Монро: справу закрито» журналісти пишуть, що Монро ліквідували, коли вона спробувала розповісти публіці про брудні таємниці клану Кеннеді, в багато з яких виявилася залучена особисто. Прибрати Монро з дороги Роберту допомогли актор Пітер Лоуфорд і психіатр актриси Ральф Грінсон, який вколов їй в серце смертельну дозу пентобарбіталу. Фінального акту трагедії передував раптовий і сумбурний роман Роберта Кеннеді з Мерілін Монро. Сталося це, коли Джон Кеннеді направив брата в Лос-Анджелес з метою переконати Монро не дзвонити йому в Білий дім. Роберт мав пояснити Монро, що Джон не збирається розлучатися з дружиною Жаклін і одружитися на Мерилін. У ході переговорів з актрисою Роберт сам опинився в її ліжку.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Чому діти ходять у сні? Причини лунатизму

  Лунатизм, або сомнабулізм з латинської, означає «снохождение». Лунатизм досить часто зустрічається у дітей, і у більшості випадків проходить до 15 – річного віку. У 5% дітей зустрічається постійна форма лунатизму, а поодинокі випадки реєструються у 30% дітей. Описані рідкісні випадки лунатизму у дорослих. Сомнамбулізм супроводжується неусвідомленими діями під час сну. Чому лунатизм зустрічається переважно у…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама