Медицина

З-за дивного недуги дитина зовсім перестав їсти (фото)

0

Вже цілий рік як у 12-річного Лендона Джонса повністю зник апетит. Медики не можуть визначити, від чого страждає дитина. Фахівці назвали цей випадок першим в історії медицини і визнають, що з цим ще ніхто і ніколи не стикався.

Раніше життєрадісна дитина, з задоволенням поедавший різноманітні смачні страви, зараз відмовляється від усього, що йому пропонують. Лендон постійно відчуває нудоту і запаморочення. За рік хлопчик втратив цілих 16 кілограмів і продовжує скидати вагу. Зрідка батькам вдається умовити хлопчика вжити хоч трохи їжі, але це занадто мало, щоб додати сил дитині. У зв’язку з повним виснаженням організму Лендон Джонс позбавлений повноцінного життя і змушена постійно лежати.

Батьки сильно стурбовані станом дитини і готові годувати його через трубку. У фахівців є певні припущення з приводу того, чим же все-таки хворий хлопчик. Одна з них – можливі порушення в роботі гіпоталамуса, зони мозку, яка відповідає за реакцію на голод, спрагу і температуру тіла. Друга ймовірна причина може бути пов’язана з лікуванням абсансів, однією з різновидів епілептичного нападу, які траплялися у дитини протягом останніх трьох років.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Wexler ULTIMA 7

  Анонс: Планшет Wexler.ULTIMA 7

  Компанія WEXLER випустила чудовий прес-реліз про новинку Wexler.ULTIMA 7 – максимально близький до користувача, так сказати. Ось, мовляв, зробили планшет – хороший планшет, потужний, на 4-ядерному процесорі з IPS-екраном діагоналлю 7 дюймів і роздільною здатністю 800х1280 пікселів. 3G підтримує, здатний на передачу даних зі швидкістю до 42 Мбіт/с, GPS присутній. Слотів для сімкарт два. Повний…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама