Інше

Звички ведуть до успіху

0

Просто постарайтеся стати кращим на 1%, на 1% — завтра, і так далі. Що саме потрібно робити? А ось що:
Тягніться до людей, які ласкаві до вас і люблять вас

Це важко. Так що не напружуйтеся занадто. Просто кожен день стаєте трохи краще. Дерево бонсай зростає кожен день. Але фахівці з вирощування таких дерев знають, де і що підрізати, щоб через роки отримати витвір мистецтва.

Кожен день уникнути смерті

Інакше кажучи, уникайте того, що шкідливо для вас. Намагайтеся прожити кожен день трохи більше здоровим способом. Лікарняне ліжко не приносить багатства. Люди думають, що з віком метаболізм змінюється. Насправді немає — ми просто більше сидимо на одному місці. Тому рухайтеся якомога більше.

Вирішуйте проблему подяки

Це практика. Коли ви злитеся або напружені, згадайте щось, за що ви вдячні життя. У чому практика? А в тому, що це дуже важко. Важко усвідомити, що ви злитеся або напружені. Це як злякатися в кіно, а потім сказати собі: «Стоп, це ж просто фільм».

Щодня записуйте десять ідей

Я писав про це мільйон разів. Бредлі Купер у фільмі Limitless приймає таблетку, яка робить його суперменом інтелектуальної праці. Записувати 10 ідей кожен день — ось ця таблетка. Робіть це півроку поспіль і самі побачите.

Садіть насіння

У багатьох людей в житті всього одна мета. І вони направляють всю свою життя на цю мету. Ну що ж, бажаю їм удачі. Але реальний ключ до успіху — це садити якомога більше насіння. 1% впали в грунт насіння дає 50% всіх кольорів.
Про які насінні я кажу? Надішліть кому-небудь листа з подякою. Представтеся комусь в листі. Надішліть знайомим свої ідеї. Займайтеся спортом. Добре харчуйтеся. Зробіть свій сайт. Придумайте ідею. Напишіть статтю. Прочитайте книгу. Придумайте ще 100 насінин. І кожен день садіть їх.

Ніяких виправдань

Коли ви звинувачуєте когось, скаржитеся, пояснюєте, виправдовуєтеся, ви виснажуєте свої ресурси. Люди кажуть: «У мене не вистачає часу». Розумію. У мене, наприклад, немає часу, щоб стати професійним космонавтом. Хоча насправді і це виправдання, яке я пару секунд тому вважав очевидним, фальшиво. Коли-небудь Virgin Galactic і SpaceX почнуть відправляти туристів в космос порівняно дешево. Так що коли-небудь я зможу стати космонавтом. Тобто у мене достатньо часу. І ніяких виправдань.

Правило Уоррена Баффета: 5/25

Складіть список 25 речей, які ви хочете зробити в житті. Тепер виберіть 5 головних і займіться ними. І НІКОЛИ НЕ ДУМАЙТЕ ПРО РЕШТУ 20. Інакше вони скинуть час від п’яти найбільш важливих для вас справ.

Нагадуйте про себе

У мене це виходить погано. І тому мені треба перетворити це в звичку. Нещодавно я вечеряв з купою цікавих людей. У мене навіть була чудова ідея, як нагадати їм про себе. Але так цього і не зробив. Не знаю, чому. Для мене це важко. Але це питання практики. І я зроблю це, тому що хочу бути краще в цьому сенсі. Я можу написати просто «було приємно познайомитися». Або купити комусь з них перше видання їх улюбленої книги. Або зробити ще що-то з десяти тисяч можливих варіантів.

Стійте ближче до самого розумній людині у вашому оточенні

Стів Джобс саме так і зробив (так, я говорю про Стіва Возняка). І я сам робив це багато разів. Я кажу собі: «Я найдурніша людина в цій кімнаті». І це допомагає мені знайти самого розумного людини в будь-якій кімнаті. Він неодмінно щось зробить. Щось особливе. Поспостерігайте за цим. Просто слідуйте за ним, не задаючи питань.

Кожен день робіть щось, що вам подобалося в дитинстві

Я любив писати. І я пишу щодня. Мені було приємно чемно поводитися з дівчатами. І зараз я милий і приємний у спілкуванні з жінками кожен день. Комусь іншому в дитинстві подобався спорт. Мені немає.

Задавайте питання

Знаменитий продюсер Брайан Грейзер періодично веде «бесіди заради цікавості». Він дзвонить кому завгодно (Стіву Джобсу, Далай-ламу і т. д.), пояснює, хто він, і задає питання. Так він познайомився з Роном Ховардом (найрозумнішою людиною в його оточенні), так вони разом створили компанію Imagine Entertainment, так і Грейзер запустив один з самих топових шоу на телебаченні («Empire»).

Робіть помилки

Я вчив свою дочку подавати м’яч сильніше. Вона робила це непогано. Вона не промахувалася. Але її подання були надто м’якими. Їх було надто легко відбити. Я сказав: «Бий так сильно, що припадає кряхтеть». Вона почала робити помилки. Вона впала в депресію. Подання йшли ліворуч. Але потім вона освоїлася. Почала потрапляти в ціль. І бити жорсткіше. Я запитав: «Що відбувалося у тебе в голові?» Вона відповіла: «Я зрозуміла, що б’ю занадто вліво, тому трохи пересунули мета». Якщо б вона діяла за принципом «як легше», вона не стала б сильніше. Тільки помилки допомогли їй вийти на новий рівень.

Спіть

У всіх на цей рахунок є думка. Я сплю дев’ять годин на добу. А ще дрімаю днем. Ваш мозок активніше всього в перші 2-5 годин після пробудження. В цей час робіть найважливішу і продуктивну роботу. І тримайтеся подалі від людей, які кажуть, що їм вистачає 3-5 годин сну на добу. Це справжнє зло.

Говорите «НІ»

Один час я багато їздив на всілякі зустрічі та конференції. Жодна з них не приносила мені грошей. Якось я сидів біля басейну в готелі в Лос-Анджелесі. Я пив і купався. А в проміжку ходив на непотрібні зустрічі. Потім я повернувся в свою компанію. «Як Лос-Анджелес?» «Відмінно». Ще одна даремно витрачена тиждень.

Потроху кожен день

Я хочу написати роман. Я пишу за кілька абзаців кожен день. Або я трохи змінюю сюжет кожен день. І знаєте що? Якщо ви будете писати по три абзацу в день, ви напишете за рік чотири романи. Три з них будуть поганими. Може бути, десять будуть поганими. Або перші двадцять. Але це нормально. Це означає, що через п’ять років ви станете успішними. Тому що працювали потроху кожен день.

Не поспішайте

Я проінтерв’ював для свого подкасту 150 успішних людей. Не обов’язково у фінансовому сенсі успішних. Гроші — це все-таки побічний продукт. І було в них спільне: вони працювали по 10-20 років, а потім раптово домагалися успіху.

При цьому…

Святкуйте маленькі перемоги. По дорозі до раптового успіху (за всі ці 20 років) у вас буде маса маленьких перемог. І ви дасте собі дозвіл на наступну перемогу, тільки якщо будете святкувати кожну з них. Це підкріплює всі перераховані звички. І до того ж це весело.

Любите

Я не збираюся вчити вас любові. Але ось що я роблю:
Якщо я не знаю якогось людини, я вдаю, ніби він завтра помре. І я ставлюся до нього так, як ми ставимося до того, кого скоро не буде;
Якщо мені не подобається людина, я ставлюся до нього так, як мати ставиться до дитини. Я бажаю йому кращого, якими б не були мої особисті почуття;
Якщо це чоловік, якого я люблю, але який не приносить мені радість зараз, я щиро бажаю йому всього найкращого в майбутньому;
Якщо це чоловік, якого я люблю, я слухаю. Я допомагаю. Я дивую.
Ми часто молимося чогось неіснуючого. Ми часто віримо в наукову фантастику. Але любов можна випробувати прямо зараз, і це єдина релігія.

Прямо зараз

Всякий раз, коли в майбутньому у мене очікувалися проблеми, все виявлялося інакше. Всякий раз, як я жалкував про те минулому, це співчуття опускав мене в бруд. Прямо зараз вам вже здані певні карти. І прямо зараз вам не допоможе ніяка попередня або наступна здача. Тому зараз — єдине, на чому треба зосередити увагу.
Я сказав, що звичок буде двадцять. Так далеко я не заглядав. Тому не знаю, чи це правда. Я дозволяю собі іноді бути неточним.
Про! Так це ще одна звичка: Дозвольте собі не завжди бути правими. Дозвольте собі не завжди подобатися людям. Дозвольте собі не завжди жити в світі. Дозвольте собі не бути успішними.
І тоді ви поступово станете тим, що ви дозволили собі «не бути».
Зроблять ці звички вас мільйонером? Так. Зроблять вони вас успішною людиною? Так. Але що ще важливіше — вони зроблять вас людиною, який діє саме так, діє згідно з цими правилами. І який несе свій світ іншим.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Кіно

  Цікаві факти зі світу кіно

  Навіть якщо ви найзапекліший кіноман, вам навряд чи відомі багато з цих цікавих кінофактов, пов’язаних з знаменитими фільмами. Перед вами підбірка самих незвичайних фактів кіноіндустрії Голівуду, які неодмінно вас здивують. Фільм «Роккі» був знятий за 28 днів. Двоє акторів, що грали Іуду в театральній біблійній постановці, ненавмисно повісилися, зображуючи самогубство біблійного персонажа. Друге ім’я Річарда…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама