Інше

За що можуть заарештувати школяра в США

0

1. В одній з державних шкіл Техасу 12-річна дівчинка на ім’я Сара Бастамантес нещодавно була арештована за обприскування себе парфумами.

2. 13-річний учень школи в Альбукерке, штат Нью-Мексико, нещодавно був заарештований поліцією за відрижку в класі.

3. Інший учень, теж в Альбукерке, змушений був роздягнутися до нижньої білизни під наглядом п’ятьох дорослих, тому що у нього в кишені виявили 200 доларів. Учень ніколи раніше не був помічений ні в чому поганому.

4. Охоронець в одній зі шкіл Каліфорнії зламав руку 16-річній дівчині, бо вона струсила з себе на підлогу крихти від торта, який вона їла.

5. Два підлітка в Х’юстоні облили один одного молоком під час сварки. Замість того, щоб розібратися на місці, хто призвідник, їх заарештували і відправили в суд.

6. На початку 2010 року 12-річна дівчинка в школі у Форест Хіллс в Нью-Йорку була заарештована поліцією і була виведена зі школи в наручниках, тому що вона писала на столі. “Я люблю своїх друзів Еббі і Фейт” — це та фраза, яка була написана на її парті.

7. 6-річній дівчинці у Флориді наділи наручники і відправили в психіатричний заклад через істерики, яку вона влаштувала в початковій школі.

8. Один з учнів в Техасі був заарештований поліцією за те, що він запускав паперові літачки в класі.

9. 17-річна учениця-відмінниця в Північній Кароліні на ім’я Ешлі Смитуик випадково взяла собою в школу обід батька. У нього був невеликий ніж для очищення овочів, які батько використовував для нарізки яблук. Так що ж сталося з цією видатною ученицею, коли в школі дізналися про це? Її видворили і школи до кінця року навчального року, а поліція пред’явила їй звинувачення у правопорушенні.

10. У місті Аллентаун, штат Пенсільванія, 14-річна дівчинка отримала від співробітника служби безпеки школи розряд електрошокера в пах, хоча вона підняла руки вгору, щоб здатися.

11. У Флориді 11-річний учень був заарештований і кинутий у в’язницю за обвинуваченням у злочині третього ступеня за те, що приніс у школу пластиковий ніж для масла.

12. Ще в 2009 році 8-річний хлопчик у штаті Массачусетс був відправлений додому зі школи і був змушений пройти психологічну експертизу, тому що він намалював Ісуса на хресті.

13. Поліція у Сан-Матео, Каліфорнія, розпорошила в обличчя 7-річного учня спецшколи перцевий аерозоль з-за того, що він не припиняв залазити на меблі.

14. У нинішній Америці жорстокості з боку поліції піддаються навіть 5-річні діти. Ось цитата з недавньої статті, в якій описано, що сталося з одним дуже юним учнем в Стоктоні, штат Каліфорнія, деякий час тому:

“На початку цього року вихованець Стоктона був закутий в наручники, зв’язують руки і ноги, змушений відправитися в лікарню на психіатричну експертизу, і був прикутий поліцейським до батареї. Дитині на той момент було 5 років.”

15. В одній зі шкіл у штаті Коннектикут 17-річний хлопчик був кинутий на підлогу і отримав п’ять розрядів електрошокера за те, що він кричав в їдальні на працівників.

16. Підліток у передмісті Далласа був змушений влаштуватися працювати на неповний робочий день після того, як був оштрафований за нецензурну лайку в класі середньої школи. Спочатку штраф становив 340 доларів, але потім його суму підняли до 637 доларів.

17. Кілька місяців тому викликали поліцію, коли маленька дівчинка поцілувала хлопчика в шкільному спортзалі в початковій школі у Флориді.

18. 6-річний хлопчик нещодавно був звинувачений у сексуальних домаганнях за якісь “недоречні дотику” під час гри в одній з початкових шкіл в окрузі Сан-Франциско.

19. У Массачусетсі поліція нещодавно була спрямована до 5-річній дівчинці, щоб вона повернула бібліотеці прострочені книжки.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Куди зникла романтика?

  А ви теж помітили, як спростилися міжстатеві стосунки після тридцяти-сорока років? Куди поділася романтика? Хто скасував прогулянки під місяцем, з выдиранием казенних муніципальних піонів з міських клумб? Чому я вже сто років не чула під своїми вікнами надривних криків: “Свеееткаааааа! Прости мудакааааа! Я більше так не будуууу, я тебе люблюююю!”? В юності-то, пам’ятаю, підеш, бувало,…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама