Yamaha WR250R
Мото

Ендуро мотоцикл Yamaha WR250R, 2013!

0

Дух пригод!

Деякі люди кажуть, що епоха справжніх пригод закінчилася – зрештою весь світ вже давно відображений і виявлений дослідниками. Але чи відкрили його для себе ви? Повністю? Невже? Це ідея стала ключовою стратегією інженерів Yamaha при розробці цієї моделі.

Ідеєю було створення мотоцикла, який бере вас і ніби переносить на бездоріжжя, при цьому ви вже точно ніколи не забудете ті місця, де побували з цим мотоциклом.

Yamaha WR250R – це мотоцикл, який продовжує йти, коли асфальт закінчується і починаються пригоди. Ця легендарна модель створена для захоплюючих і екстремальних поїздок – тільки Ви, Ваш мотоцикл і мерехтливе горизонт.

Конкурентні переваги:

 • Модель отримала 4-тактний, 4-клапанний, одноциліндровий двигун.
 • Великі титанові клапани для роботи на високих оборотах, також рідинне охолодження для забезпечення максимальної продуктивності.
 • Легка і жорстка алюмінієва рама і маятник надають моделі неймовірну маневреність, незалежно їдете ви по пересіченій місцевості або по міських вулицях.
 • Мотоцикл оснащений 21-дюймовим переднім колесом і 18-дюймовим заднім, а також дискові гальма хвильового типу.
 • Yamaha WR250R має повністю регульовану 46 мм перевернуту вилку.
 • Система електронного уприскування палива покликана забезпечити сильний підрив потужності при повороті ручки газу.
 • Силовий агрегат вдало поєднується з 6-ступінчастою коробкою передач, що забезпечує впевненість у всіх дорожніх і позашляхових ситуаціях.

Мотоцикл Ямаха поєднує в собі візуальну красу з радикальними позашляховим дизайном. Незалежно від дорожнього покриття ви будете їхати в комфорті завдяки 300 мм дорожньому просвіту. Крім цього кермо, сидіння та підставки для ніг – все це зроблено для комфортної їзди.

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Синдром ведмедика: до чого призводить недосип

  Недосип є причиною втоми і дратівливості без жодного приводу. Бажання спати притуплює реакції мозку і може значно знизити робочу продуктивність, а іноді – стати причиною аварії. Більшість автомобілістів знають, як важливо вчасно відпочити, та й безліч інших занять вимагає від нас граничної уважності, щоб не було болісно соромно за наслідки недосипу. До чого призводить недосип:…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама