Кіт в пательні
Їжа та напої, Тварини

Де їдять кішок

0

Котяче м’ясо вживають в їжу в Китаї і В’єтнамі. Однак у важкий час кішок їли і в інших країнах. Наприклад, під час голоду в блокадному Ленінграді. У 1996 році в аргентинській пресі писалося про вживання котячого м’яса в їжу в трущобах міста Росаріо, але насправді така інформація була в ЗМІ Буенос-Айреса.

У 2008 році повідомлялося, що котятина є основною частиною раціону жителів Гуандуна в Китаї. Туди звозили кішок з північної частини Китаю, а одна компанія поставляла до 10 000 кішок в день з різних районів Китаю.

Протести в багатьох провінціях Китаю призвели до того, що місцева влада міста Гуанчжоу вжили рішучих заходів, спрямованих проти торговців кішками та ресторанів, які пропонували Котятину. Хоча закон, який забороняє вживати в їжу котяче м’ясо, так і не був прийнятий. В ресторанах застосовуються варварські способи катування тварин. Їх доводять до стану, близького до смерті і занурюють в киплячу воду. Вважається, що через величезну кількість адреналіну в крові тварини перед смертю м’ясо стає більш ніжним і смачним.

Свіжу тушку кішки часто видають за кролика, так як без шкіри, хвоста, голови і лапок їх тушки виглядають дуже схожими. Розрізнити їх в такому випадку можна лише по лапкам (саме тому при продажі обробленого кролика залишають лапки, вкриті шерстю). В іспаномовних країнах існує вираз «Dar gato por liebre», яке означає «підсунути кота замість зайця». А в Португалії вираз «Comprar gato por lebre» значить «купити кота замість зайця». Зокрема, в Бразилії котяче м’ясо вважається огидним і жителі найчастіше бояться купувати барбекю в громадських місцях, побоюючись того, що воно зроблено з кошатини. Так як в подібних закладах не дотримуються гігієнічні норми і практично неможливо встановити походження м’яса, в Бразилії найчастіше їх продукцію жартома називають «churrasco de gato» – котяче барбекю (в Україні з цього приводу існує жарт «купи три шаурми – збери кішку», а також вираз «пиріжки з кошенятами»).

А ось в’єтнамці Котятину вживають в цілях оздоровлення, вважаючи, що це м’ясо допомагає при астмі, туберкульозі, серцевих та інших захворюваннях. На задньому дворі в’єтнамських ресторанів часто можна побачити клітки з різномастими кішками – явний знак того, що замовляти м’ясо в цьому закладі не варто.

Вважається, що жителі міста Віченца в Північній Італії їдять кішок, хоча останній факт цього мав місце кілька десятиліть тому. У лютому 2010 року відомий італійський гурман був розкритикований в телевізійному шоу за те, що розповів про нещодавні випадки вживання в їжу котячої тушонки в італійській області Тоскана.

Під час голоду в Першу і Другу світову війну в Європі часто видавали Котятину за м’ясо австралійських кроликів. В деяких в’єтнамських ресторанах блюдо з котятини в горщиках подають під назвою «маленький тигр», а всередині цих закладів найчастіше можна зустріти клітки з кішками.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Подяку майстру: як і скільки залишають на чай в салонах краси

  Для нас не стоїть питання про чайові в кафе або ресторані. Залишити невелику суму понад рахунки для офіціанта в якості подяки за обслуговування – звичайна справа. А ось такий прояв задоволеності в клініці або в салоні краси у багатьох в нашій країні чомусь викликає дискомфорт і збентеження. Раптом чайові скривдять лікаря-косметолога? Або перукар буде оштрафований?…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама