Інше

Гаджети: Перший бюджетний лазерний 3D-сканер: всього кілька хвилин для створення віртуальних моделей

0

Бюджетний пролазерний сканер.

У сегменті сканерів революція. Тепер буквально за лічені хвилини можна створити віртуальні моделі відносно невеликих об’єктів. Це стало можливим завдяки першому бюджетному 3D-сканера, створеному австралійцями.

Працює Eora 3D тільки зі смартфоном.

Австралійська компанія Eora 3D створила перший в світі широкодоступний пролазерний 3D-сканер. Інноваційний гаджет працює від звичайного смартфона, а його роздрібна ціна складає всього 200 доларів США. Це не так вже й багато, якщо порівнювати творіння братії Eora 3D і будь-які інші сучасні пролазерние 3D-сканери, вартість яких становить тисячі і навіть десятки тисяч доларів США.

Сканер обробить об’єкти до 200 мм.

Сканер Eora 3D призначений для створення 3D моделей взаправдашніх речей в режимі реального часу. Весь процес займає лічені хвилини. Для того щоб створити тривимірну модель, крім самого сканера, потрібно також смартфон. На даний момент сканер здатний зробити оцифровку об’єктів висотою до 200 мм. При цьому похибка в роботі сканера становить 0.2 мм.

Обертається підставка для сканування.

Принцип дії надзвичайно простий. Під час сканування телефон обертає об’єкт, введений на спеціальну підставку, і постійно його фотографує.

Сканер від компанії Eora 3D.

Сам сканер виконує оцифрування невеликими пролазернимі променями. Після цього зібрані сканером і телефоном входять справжні співвідносяться. З’єднання між пристроями здійснюється на базі технології Bluetooth.

Сканер Eora 3D випускається в декількох кольорах.

Створене Eora 3D пристрій володіє габарити 60х60х150 мм. Важить сканер 0.98 кг. Пристрій підтримує всі основні мобільні операційні системи. Діяльність розпізнавання об’єктів в момент сканування здійснюється на задушений до одного метра. Пристрій випускається в двох кольорах – темно-сірому і срібному.

У сторіччя гаджетів, коли багато корисні речі коштують сотні і тисячі доларів США, всім полювання заощадити. Варто звернути увагу на 5 найважливіших китайських смартфонів з доступною ціною, які при цьому відрізняються непоганою якістю.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Антивікова одяг – наскільки вона ефективна

  Компанія Shapewear Luxury Cass створила лінію антивіковий одягу під назвою Wear Repair. Пропонуються футболки, топи і сорочки, які, як стверджують розробники, є дуже корисними для шкіри: вони скорочують кількість зморшок і пігментних плям, а також покращують текстуру шкіри. Як працює антивікова одяг? За словами творця лінії Сьюзан Ледьярд, тканина одягу містить оксид міді – інгредієнт,…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама