Медицина

Відкритий геніально простий механізм омолодження

0

У лонгитюдном дослідженні вікових психологів Королівської лікарні Единбурга, що тривав понад десятиліття, брали участь 1000 осіб обох статей у віці від 35 до 50 років. Піддослідні давали відповіді на питання тесту про особливості власної особистого життя, а також повинні були оцінити приблизний вік один одного за зовнішніми ознаками.

Зіставивши дані опитувальника і оцінку зовнішності респондента оточуючими, дослідники прийшли до наступних висновків. Респонденти, які мали більше сексуальних контактів зі своїми партнерами і відчували прийняття і підтримку в житті, за оцінками з боку виглядали значно молодше свого біологічного віку. Навколишні вважали, що їм на п’ять-сім років менше, ніж було насправді.

У парах, де панує взаємна любов, партнери вступали в інтимну близькість в середньому три рази на тиждень, що на 50% частіше, ніж у сім’ях без любові, де середній показник склав двічі в тиждень.

Вчені вважають, що вирішальним фактором, завдяки якому “закохані” учасники виглядають моложаво, є задоволення, яке вони регулярно отримують від сексу з коханою людиною. В першу чергу секс провокує вироблення гормонів задоволення – ендорфінів. Вони знижують тривожність, сприяють розслабленню і полегшують засинання.

По-друге, заняття любов’ю – відмінна тренування, поліпшує роботу системи кровообігу, що також позитивно позначається на зовнішності людини, у першу чергу на стані шкіри і волосся.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Вчені подарують людям шосте почуття

  Магниторецепция – це почуття, яке дозволяє бактеріям, комах, птахів і акулам визначати магнітні поля для орієнтації і навігації. Однак люди, як правило, не здатні сприймати магнітні поля. Тобто, безсумнівно, магнітні поля впливають на фізіологічні процеси людини, проте не сприймається їм іншої подібної інформації, яка сприймається п’ятьма органами почуттів. Доктор Денис Макаров зі своєю командою розробив…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама