Медицина

Вчені підтвердили мамині поради

0

Дорослішаючи, люди з гумором ставляться до порад, які отримували від мам і бабусь у дитинстві. Однак, не варто настільки скептично сприймати такий прояв турботи, так як багато хто з так званих міфів, на думку вчених, зовсім такими не є. До якихось маминих порад варто було б прислухатися, читайте в статті.

“Не можеш заснути – вважай овечок”

Експерт зі сну, доктор Ніна Стенлі стверджує, що за допомогою такого заняття, як підрахунок в розумі овечок, можливо заспокоїти мозок і в слідстві, заснути. Однак, фахівець робить акцент на тому, що мозок ні в якому разі не можна перевантажувати, вважаючи тварин сотнями, досить представити кілька овечок.

“З’їдай по яблуку в день і забудеш про лікарів”

Цей мамин рада підтвердили британські вчені. Дослідники з Оксфордського університету було вирахувано, що в разі вживання одного яблука в день, щоб на 12% знизити ризик інсульту та інфаркту. Завдяки клітковині не відбувається закупорка артерій холестерином, а на допомогу імунній системі приходять антиоксиданти.

“Часник позбавить від зубного болю”

У часнику міститься речовина під назвою евгенол, надає протизапальну і антибактеріальну дію, а також є прекрасним анестетиком і антиоксидантом. У той же час, на думку стоматолога Чарлі Фербера, від часнику не варто очікувати тривалого ефекту і помазавши місце, яке болить часниковим маслом, варто негайно відправитися на прийом до фахівця.

“Їж моркву і будеш бачити в темряві”

Морква є прекрасним джерелом бета-каротину, який перетворюється організмом у вітамін А, необхідний для того, щоб добре бачити в темряві. Проте професор Ендрю Лотли з Університету Саутгемптона зазначає, що поки вчені не можуть визначити кількість цього вітаміну, яке треба вжити, щоб настільки поліпшити зір. Вченими з Медичного центру Еразма в Роттердамі виявили бета-каротин здатний посприяти зменшенню ризику вікової макулярної дегенерації до 35%. Також джерелами бета-каротину є гарбуз, рожевий картопля, шпинат і рожевий грейпфрут.

“Не проглоти жуйку, а то застрягне в шлунку”

У дитинстві, мабуть, багатьом здавалося, що якщо проковтнути жуйку – в організмі станеться щось жахливе. Якщо випадково проковтнути жувальну гумку, які-небудь проблеми навряд чи виникнуть. Однак, якщо така неприємність буде траплятися з Вами регулярно – це може призвести до утворення так званого безоара, чужорідного тіла в шлунку, в деяких випадках позбутися якого можливо лише за допомогою хірургічного втручання.

“Якщо вагітну сильно нудить – народить дівчинку”

Згідно з даними дослідження, проведеного ученими з Вашингтонського університету, серед майбутніх мам, які опинилися в лікарні з причини важкого токсикозу, виявилося на 80% більше вагітних дівчатками. Фахівці припускають, що причина цього явища криється у високій виробленні материнським організмом гормону хоріонічний гонадотропін людини, підвищення рівня якого обумовлено жіночим підлогою плода.

“Щоб народити хлопчика потрібно їсти банани”

Дослідники з Оксфордського університету провели експеримент, головною метою якого було з’ясувати, чи впливає високе споживання калію під час сніданку на ймовірність народити хлопчика. Серед 740 учасниць експерименту, ті, хто щодня снідали бананами мали 56% ймовірності народити хлопчика в порівнянні з іншими жінками, які дотримувалися іншої дієти, шанси яких становили 45%. Таким чином, багато мамині поради були підтверджені науково.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Спить на правому боці сняться позитивні сни, на животі – еротичні

  Сновидіння людини – одна з найцікавіших загадок, над тлумаченням якій працюють багато психологи та науковці. За поз під час сну деякі намагаються судити про характер, впливу на здоров’я сплячого і т. д. А чи знали Ви, що поза сну справді впливає на те, які сни сняться людині? Estet-portal.com розповість Вам, у якій позі найчастіше сняться…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама