Секс та інтим, Сім'я та діти

Вчені назвали ідеальну кількість сексу для кращих стосунків у сім’ї

0

Вчені з Канади показали, що максимального рівня сімейного щастя можна досягти, займаючись сексом один раз на тиждень.

Канадські психологи з’ясували, що для досягнення максимального рівня щастя сімейним парам досить займатися сексом один раз на тиждень, йдеться в статті, опублікованій в журналі Social Psychological and Personality Science.

“І хоча більш часті заняття сексом в цілому асоціювались з великим рівнем щастя, цей зв’язок не був статистично значущим для значень, що перевищують один раз на тиждень. Отримані нами результати показують, що “половинкам” сімей слід підтримувати інтимний зв’язок з партнером, але при цьому не обов’язково займатися цим щодня”, — заявила Емі Мьюиз (Amy Muise) з університету Торонто в Міссісогі (Канада).

Як розповідають Мьюіз і її колеги, психологи і обивателі досить довгий час вважають, що частота занять сексом безпосередньо відображає те, наскільки щасливі чоловік і дружина або хлопець і дівчина у шлюбі або в постійних або тимчасових відносинах один з одним.

Автори статті з’ясували, що цей стереотип не зовсім вірний, а також розвіяли кілька інших міфів про секс і відносини між статями, проаналізувавши дані, зібрані під час спостережень за більш ніж 30 тисячами сімейних пар американців за останні чотири десятиліття.

Вчені знайшли сліди найдавнішого на Землі сексу в Канаді

Вчені знайшли сліди найдавнішого на Землі сексу в Канаді

В першу чергу, мова йде про те, що рівень сімейного щастя і частота сексу корелюють між собою лише до певної позначки – більш часті заняття любов’ю, ніж один раз в тиждень, не були статистично пов’язані з високим рівнем задоволення життям у шлюбі.

До того ж, вченим не вдалося знайти такого ефекту для людей, що не вступали в шлюб і не підтримували стабільні відносини один з одним. До того ж, група Мьюіз не змогла підтвердити того, що чоловіки хочуть сексу більше, ніж жінки, і що люди, які довгий час живуть у шлюбі, займаються ним рідше, ніж нові сімейні пари.

З іншого боку, їм вдалося підтвердити приказку “не в грошах щастя” – виявилося, що зростання в рівні доходів підвищує рівень сімейного щастя слабкіше, ніж збільшення частоти занять сексом.

Все це, як підкреслює Мьюіз і її колеги, не говорить про те, що всім сімейним парам слід займатися любов’ю максимально часто, на шкоду побажанням однієї з “половинок”. В цих питаннях слід досягати компромісу, підсумовують вчені.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Хлопець думає

  Яке хобі допоможе розвинути дитині інтелект?

  Діти, які починають освоювати ази музичної грамоти ще в ранньому дитинстві, не тільки розвиваються естетично, а й отримують стимул до загального розумовому розвитку. Ставши старшими, вони легко справляються з будь-яким завданням, що вимагає напруги інтелекту.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама