Медицина

Всесвітній день блондинок – 31 травня

0

Головні героїні безмежної кількості різноманітних анекдотів. Біляві дівчата, яким заздрять жіноча половина населення планети, й від яких, сходить з розуму більша частина чоловіків. Нарешті-то хоча б у деяких країнах, вони були визнані належним чином і отримали своє власне свято. Estet-portal дізнався, кому належала ідея зробити останній день весни, червоним днем календаря, позначивши його “Всесвітнім днем блондинок”. Вперше він був відсвяткований білявими бестіями 31 травня 2006 року.

Всесвітній день блондинок

Світла дата останнього дня весни — 31 травня — в деяких країнах проголошено “Всесвітнім днем блондинок”. Вперше в Росії це свято відзначили у 2006 році — блондинки створили на честь себе премію “Діамантова шпилька”. Вручали першу спеціальну премію самим талановитим, розумним, успішним, модним і жіночним блондинкам Росії.

У Республіці Білорусь та Латвії проводяться «Парад блондинок», а в Білорусії також вибори “Кращою блондинки Білорусі”. У 2009 році в Ризі під гаслом “зробимо світ світлішим” пройшов парад блондинок організований Латвійської асоціації блондинок — GO BLONDE, спрямований проти економічної кризи. Міжнародна асоціація блондинок, членом якого є і Латвія, подала в UNESCO заявку з проханням визнати 31 травня офіційним Всесвітнім днем блондинок.

Незважаючи на відсутність схвалення з боку інших держав, 31 травня в деяких країнах надалі іменується “Всесвітнім днем блондинок”. У 2012 році організатори відмовилися від проведення параду блондинок в Ризі. Як розповіла голова Латвійської асоціації блондинок Go Blonde Маріка Гедерте, парад не відбудеться через фінансові труднощі. За її словами, дівчата зрозуміли, що енергія і нерви, витрачені на організацію фестивалю, витрачені марно. До того ж латвійське суспільство негативно налаштована до заходу.

Цікаві факти про блондинів і блондинок

Вчені вважають, що справжня блондинка – дуже рідкісне явище. За їх підрахунками справжні блондинки зникнуть з лиця Землі вже до 2202 року. За останні 50 років число світловолосих чоловіків і жінок з 49 до 14% (від загального числа жителів планети). Причин такого явища є кілька: щоб дитина був блондином, обидва його батьків повинні бути світловолосими. А в країнах, де переважають темноволосе населення, народжується більше дітей, ніж у країнах, представники яких є носії “білявого гена” (скандинави, німці, росіяни). На думку вчених, останній дитина-блондин народиться у Фінляндії, де проживає найбільша кількість світловолосих людей на душу населення.

Estet-portal щиро сподівається, що справжні блондинки ніколи не зникнуть з нашої планети не дивлячись на уверенее вчених. Можливо, до поставленої дату 2202 року, вчені зможуть знайти спосіб уникнути повного зникнення блондинів. Хоча, ми вже про це не дізнаємося.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Виявлений невідомий шар рогівки ока людини

  Вчені університету ноттінгема, Великобританія, виявили шостий шар рогівки ока людини. Результати свого відкриття вони опубліковані в журналі Ophthalmology. Дослідження проводилися на роговицах очей, які були пожертвувані банку органів в Брістолі і Манчестері для експериментальних цілей. За допомогою маленьких кульок повітря, які вчені запускали для розділення шарів рогівки, вони виділили новий шар, названий на честь першовідкривача…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама