Медицина

Британські близнючки їдять свічки і старі книги

0

Ми часто помічаємо дивні смакові пристрасті у вагітних, коли ті поєднують між собою, здавалося б, несумісні продукти. Більшість людей давно вже звикли до цього, та й лікарі заспокоюють, кажучи, що це цілком нормально. Але є люди, яким подобається є скло, свічки або навіть книги.

У Великобританії проживають 50-річні сестри-близнята, у яких так зване збочення апетиту. Такий розлад приводить до того, що люди вживають в їжу зовсім не призначені для цього предмети. Збочення апетиту діагностує, коли хворий протягом тривалого часу (не менше місяця) вживає в їжу неїстівні продукти, і це не пов’язано з традиціями його культури або віковим розвитком.

Приміром, Адель, одна з сестер, з дитинства щодня з’їдає воскову свічку. У її сестри Аніти розлад з’явилося під час вагітності, і вона почала їсти старі книги. При цьому Аніта стверджує, що чим старіше книга, тим вона смачніша.

Сестри з упевненістю говорять, що подібні смакові пристрасті ніяк не відбиваються на їх здоров’я. А лікарі впевнені, що однією з причин даного розладу є брак мінералів в організмі.

Експертна думка порталу

На сьогоднішній день збочення апетиту є важливою медичною проблемою, так як часто призводить до отруєння дітей свинцем. Деякі малюки, особливо ті, хто не отримує достатньо турботи і емоційного тепла, починають їсти фарбу, штукатурку, папір, шматочки мотузки і дерева, крейда або землю, ганчірки, олівці та багато іншого. У зв’язку з тим, що занедбаність дітей часто поєднується з бідністю і проживанням у старих приміщеннях, вони нерідко з’їдають свинцеві фарби, що призводить до розвитку серйозних неврологічних захворювань.

Збочення апетиту може спостерігається і у дітей, які живуть у нормальних умовах, проте в якості проблем харчової поведінки в ранньому дитинстві. До їх числа відносяться капризи під час їжі, відсутність інтересу до їжі, опір прохання є швидше або більше. Такі порушення можуть зберігатися протягом усього дитинства. Іноді в підлітковому віці вони трансформуються в більш складні розлади, як, наприклад, булімія.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Щоденник позитивної людини

  1 червня. Вийшов з роботи, потрапив під проливний дощ. Ялинки-палиці, з ранку адже сонце було! Поки наскрізь мокрий біг до машини, зрозумів, що ще залишилися кой-які спортивні навички. Не може не радувати! Та й дитиною себе на мить відчув! Давайте всі будемо бігати під дощем, знявши взуття! Це так здорово!2 червня. Прокинувся від того, що…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама